Tvarumas

Mylime žemę ir esame jai dėkingi, todėl kartu su klientais ieškome kuo tvaresnių verslo sprendimų.

Tvarumas mums pirmiausia reiškia mažesnį vartojimą. Klientams siūlome rinktis Europoje pagamintus aukštos kokybės audinius iš tvarių ar perdirbtų medžiagų bei jų priedų. Aukštos kokybės audinys garantuoja, jog uniforma verslui tarnaus gerokai ilgiau – vietoje kelių mažiau kokybiškų uniformų pakaks vienos.

Gaminio ilgalaikiškumas priklauso ir nuo rūpesčio, todėl klientams siūlome visapusišką uniformos tvarkymą bei priežiūrą. Klientui susiduriant su dažna personalo kaita, pasirūpiname trumpai dėvėtomis uniformomis – sutvarkytas grąžiname į kliento sandėlį, kad šią uniformą dėvėti galėtų naujas darbuotojas.

Iš patirties žinome, jog Lietuvoje darbuotojų aprangos dažniausiai yra atnaujinamos kas du metus. Šio proceso metu kartu su klientais įvertiname jau panaudotas uniformas. Dalis uniformų yra perdirbamos, o likusias prikeliame naujam gyvenimui ir paaukojame labdaringoms organizacijoms. Priklausomai nuo gaminių būklės, dalį drabužių galima grąžinti atgal į kliento sandėlį.

Tvariai elgtis stengiamės ir savo dienotvarkėje. Išgirdę žiedinės ekonomikos specialistų rekomendacijas, priėmėme sprendimus, kuriais siekiame palikti mažesnį savo pėdsaką:

  • Dirbame tik su tais partneriais, audinių ir priedų tiekėjais, kurie užtikrina sąžiningas darbo sąlygas;
  • Drabužių pakavimui naudojame lengvai perdirbamas medžiagas, visas likusias pakavimo priemones stengiamės pernaudoti kiek įmanoma daugiau kartų;
  • Uniformą verslui siūlome pakuoti į daugkartinio naudojimo drabužių maišus;
  • Atsakingai rūšiuojame visas atliekas;
  • Naudojame žalią energiją;
  • Dalijamės su nepriteklių kenčiančiais.

Powered by Green sertifikatas

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.