Kuriame ateitį ES

E-komercijos modelio diegimas UAB „Rio Lindo“

UAB „Rio lindo“ susidūrė su COVID-19 pandemijos sukeltais iššūkiais. Iki pandemijos bendrovė didžiąją dalį užsakymų gaudavo dalyvaudama užsienio parodose ir iš aviacijos sektoriaus įmonių. Pandemijos metu daug parodų buvo atšauktos, aviacijos sektorius mažino užsakymų, todėl bendrovė, kad išliktų rinkoje, parengė projektą darbo rūbų konfigūravimo ir el.parduotuvės sprendimo sukūrimui.

Planuojami diegti el.sprendimai apims procesus nuo kliento užsakymo suformavimo iki apmokėjimo ir prekių siuntimo stebėjimo įmonės portale youniformer.com. Planuojama, kad projekto dėka įmonė klientams pasiūlys patogesnį produkcijos užsakymo būdą, leidžiantį prekes užsakyti nuotoliniu būdu, nepriklausomai nuo buvimo vietos. Planuojama, kad įmonė didins pardavimus ne tik vietinėje rinkoje, bet ir užsienyje.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.


Projekto pavadinimas: e-komercijos modelio diegimas UAB „Rio lindo, įgyvendinamas pagal priemonę  Nr. 13.1.1-LVPA-K-860 „E.komercijos modelis COVID-19“

Projekto Nr. 13.1.1-LVPA-K-860-01-1587

Iš Europos regioninės plėtros fondo skirtas finansavimas – 33 000,00 EUR

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2022-02-11– 2023-01-08.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.