Kuriame ateitį ES

Įgyvendintas projektas UAB „Rio Lindo“ dizaino ir rinkodaros inovacijos

UAB „Rio lindo“ įgyvendino projektą, skirtą atremti COVID-19 pandemijos sukeltus įššūkius ir padidinti UAB „Rio lindo“ pajamų apimtis. Tikslui įgyvendinti įmonė sukūrė ir įdiegė 10 naujų, jaunatviškų darbo rūbų dizainų iš perdirbtų, tvarių medžiagų.

Naujai sukurtų rūbų dizainams viešinti buvo sukurtos ir įdiegtos el. rinkodaros priemonės: baneriai, video klipai, facebook, Instagram, LinkedIN, Google reklama.

Dėl patrauklių ir inovatyvių rinkodaros sprendimų, įmonės elektroninių rinkodaros priemonių rezultatai viršijo lūkesčius – buvo sulaukta daugiau nei planuota internetinės reklamos peržiūrų, paspaudimų skaičiaus. Tikimasi, kad teigiami el. rinkodaros kampanijos rezultatai pozityviai įtakos ir įmonės pajamas.

Projektas finansuotas kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė iš Europos regioninės plėtros fondo.

Projekto pavadinimas: UAB “Rio lindo” dizaino ir rinkodaros inovacijos

Projekto Nr. 13.1.1-LVPA-K-861-01-0880

Skirtas ES finansavimas: 47708,01 EUR

Projekto vykdytojas: UAB „Rio lindo“

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2022-01-14 – 2022-12-30

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.