apie mus uniforma darbui

Apie uniformas darbui

Dėvimi drabužiai kalba patys už save. Atsako į klausimus, iš kur mes atėjome ir kokią žinią nešame. Komunikuoja verslo vertybes ir kuria ryšį su klientu. Įsirėžia į atmintį ir formuoja pirmąjį įspūdį. Mes kuriame uniformas darbui.

„Youniformer“ – tai komanda, jau 15 metų vieningai dirbanti tam, kad pirmasis įspūdis atneštų vien tik sėkmę. Per ilgus darbo metus išmokome prisitaikyti prie skirtingų įmonių vizijų ir poreikių – mūsų tikslas padėti atskleisti tai, ką jūsų įmonė sugeba geriausiai per uniformas darbui.

Dirbame ne vieni. Bendradarbiaujame su ilgalaikiais tiekėjais, dizaineriais ir kitais partneriais, todėl visi kartu galime ne tik sukurti patrauklų įvaizdį, bet ir parinkti darbo aplinkai reikalingas medžiagas ar rekomenduoti pagal ūgį bei sudėjimą tiksiančius modelius. Tokias uniformas darbui galės dėvėti Jūsų darbuotojai ir reprezentuoti savo įmonę.

Sėkmingai uniformai sukurti pakanka vos 8 žingsnių:

 1. Išsirinkite drabužį iš 60 galimų variantų. Drabužių pavyzdžiai jau yra pagaminti, todėl gyvo susitikimo metu juos galima ne tik pamatyti, bet ir pasimatuoti.
 2. Nuspręskite, kuris drabužių derinys patiko labiausiai.
 3. Pasirinkite spalvas, pabrėžkite detales, priderinkite aksesuarus.
 4. Atsiųskite mums užklausą – aptarsime visus jums kylančius klausimus.
 5. Užsisakykite pasirinktos uniformos pavyzdį su prekės ženklo spalvomis.
 6. Jei pavyzdys tinka, pateikite užsakymą remdamiesi mūsų dydžių lentele.
 7. Greičiau nei per 12 savaičių sulaukite savo uniformų – jūs jau pasiruošę aprengti savo darbuotojus.
 8. Užsisakykite uniformų rezervą ir saugokite jį mūsų sandėlyje.

Puikiai suprantame, jog kiekvienas atvejis yra unikalus. Jeigu neradote patikusio modelio, susisiekite su mumis – mūsų dizaineriai sukurs naują uniformą nuo pirmo dygsnio. Ir nepamirškite patikrinti sandėlio – galbūt tai, ko ieškote, jau yra ten.

BENDRAUKIME

Turite klausimų, pastebėjimų ar norite palikti atsiliepimą ? Užpildykite formą – mes su jumis susisieksime.

  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.