Jurgina Jankauskienė

Jurgina Jankauskienė

Rinkodaros ir komunikacijos departamento projektų vadovė, ŠIAULIŲ BANKAS

Bendradarbiaujant su „Youniformer“ mane labiausiai žavi įmonės gebėjimas rasti balansą tarp žmogiško požiūrio į klientą ir siūlomų šiuolaikinių skaitmeninių sprendimų. Kol skaitmeniniai sprendimai leidžia virtualiai rinktis ir tarpusavyje derinti dešimtis aprangos detalių, kitoje ekrano pusėje esanti komanda visada padeda atrasti individualius sprendimus. Ne kartą įsitikinau, kad „Youniformer“ sukaupta patirtis leidžia klientui pasiūlyti tai, kas atskleis jo identitetą, bet apie ką jis pats, galbūt, net nepagalvojo. „Youniformer“ – tikrų tikriausi savo srities profesionalai.

Sigita Būdavaitė

Sigita Būdavaitė

Prekybos tinklo įvaizdžio ekspertė, telekomunikacijos bendrovė BITĖ

Su „Youniformer“ dirbame jau ne vienerius metus ir per šį laiką mums pavyko sukurti tvirtus bendradarbiavimo santykius. Pasitikėjimą ir norą dirbti kartu skatina įmonės darbuotojų orientacija į klientą ir jų poreikius, komandos lankstumas ir greitis. Esame reiklūs kokybei – norime, kad mūsų darbuotojai su darbo aprangomis jaustųsi maksimaliai gerai. Būtent todėl sukurti įvaizdį, kuris tiktų ir patiktų keliems šimtams žmonių, yra didelis iššūkis. Esame laimingi, kad „Youniformer“ komanda su šiuo iššūkiu puikiai susitvarko.

Kiril Kitov

Kiril Kitov

Skrydžių įgulos operacijų vadovas, avialinijos HESTON AIRLINES

Orlaivių palydovų uniformų pasiuvimo procesą patikėjome „Youniformer“ komandai ir tikrai nenusivylėme. Esame patenkinti rezultatu ir rekomenduojame šią įmonę kitiems, nes darbuotojų atidumas detalėms, profesionalus sprendimų ieškojimas ir kokybės užtikrinimas buvo jaučiamas viso siuvimo proceso metu.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.