Jurgina Jankauskienė

Jurgina Jankauskienė

Šiaulių bankas

Bendradarbiaujant su „Rio Lindo" labiausiai žavi įmonės gebėjimas rasti balansą tarp žmogiško požiūrio į klientą bei jo poreikius, nes kas arčiau kūno ir dažniausia vilkima nei uniforma, ir siūlomų šiuolaikinių skaitmeninės mados sprendimų, leidžiančių užsakovui virtualiai išsirinkti ir derinti tarpusavyje dešimtis aprangos detalių. O kur dar patirtis ir jos sąlygotas gebėjimas suprasti bei pasiūlyti klientui tai, kas atskleis jo identitetą, bet apie ką jis pats, galbūt, net pagalvojęs nebuvo. „Rio Lindo" - tikrų tikriausi savo srities profesionalai.

Sigita Būdavaitė

Sigita Būdavaitė

Bitė

Su „Riolindo" dirbame jau ne vienerius metus. Per šį laiką pavyko sukurti tvirtus bendradarbiavimo santykius. Pasitikėjimą ir norą dirbti kartu skatina įmonės darbuotojų orientaciją į klientą, ypatingai geras mokėjimas išgirsti poreikius iki detalių, lankstumas ir greitis. Esame reiklūs kokybei, nes norime, kad mūsų darbuotojai su darbo aprangomis jaustųsi maksimaliai gerai, todėl sukurti rūbą, kuris tiktų ir patiktų keliems šimtams žmonių yra didelis iššūkis, su kuriuo „Riolindo" komanda susitvarko puikiai.

KIRIL KITOV

KIRIL KITOV

Head of Cabin Operations

Patikėjome orlaivio palydovų uniformų pasiuvimo procesą ,,Rio Lindo” siuvyklai. Esame patenkinti rezultatu ir rekomenduojame kitiems, nes darbuotojų atidumas detalėms, gebėjimas rasti sprendimus ir kokybės užtikrinimas buvo jaučiamas viso siuvimo proceso metu.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.