Kuriame ateitį ES

UAB „RIO LINDO“ DIZAINO IR RINKODAROS INOVACIJOS

UAB „Rio lindo“ susidūrė su COVID-19 pandemijos sukeltais iššūkiais. Iki pandemijos bendrovė didžiąją dalį užsakymų gaudavo dalyvaudama užsienio parodose ir iš aviacijos sektoriaus. Pandemijos metu daug parodų buvo atšauktos, aviacijos sektorius mažino užsakymų, todėl bendrovė, kad išliktų rinkoje, parengė projektą naujų, jaunatviškų darbo rūbų dizaino sukūrimui ir diegimui bei šiems produktams skirtų inovatyvių el. rinkodaros priemonių sukūrimui ir diegimui. Tikimasi, kad projekto dėka įmonė rinkai pasiūlys patrauklių produktų, atsigaus ir augins savo pajamas.

Projekto tikslas – atremti COVID-19 pandemijos sukeltus iššūkius ir padidinti UAB „Rio lindo“ pajamų apimtis. Tikslui įgyvendinti įmonė sukurs ir įdiegs 10 naujų, jaunatviškų darbo rūbų dizaino pavyzdžių iš perdirbtų, tvarių medžiagų.

Naujai sukurtų rūbų dizainui viešinti bus sukurtos ir įdiegtos el. rinkodaros priemonės: baneriai, videoklipai, facebook, Instagram, LinkedIn, Google reklama.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.


Projekto pavadinimas: UAB “Rio lindo” dizaino ir rinkodaros inovacijos

Projekto Nr. 13.1.1-LVPA-K-861-01-0880 Iš Europos regioninės plėtros fondo skirtas finansavimas: 47708,01 EUR

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2022-01-14 – 2023-01-31.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.